שאלות ותשובות

האם צריך להירשם לכל השיעורים בקורס?


ממש לא! זה מה שיפה בקורסים של היסטוריה זה החיים - יש בהם הרבה בחירה. אפשר להגיע לכל סדרת השיעורים או לשיעור בודד. הקורסים בנויים כך שיש המשכיות בין השיעורים ומי שיגיעו לכולם יקבלו תמונה מקיפה של הנושא, שנבנה שיעור אחר שיעור. מצד שני, כל שיעור בנוי באופן אישי כך שאפשר להבין, להשתתף וליהנות גם אם לא מגיעים לכל הסדרה.
יש שיעור ניסיון?


כל מי שטרם השתתפו בשיעורים כלל, יכולים לשלם עבור שיעור היכרות 30 ש"ח בלבד. יש להוסיף את קוד הקופון: itry שימו לב להשתמש בקופון רק אם טרם השתתפתם בקורסים.
כמה זה עולה?


1. שיעור בודד בן שעה וחצי עולה 70 ש"ח. (280 ש"ח לכל ארבעת השיעורים). לתשלום עבור קורס בודד, יש להוסיף את קוד הקופון: 1lesson 2. ברכישת הקורס כולו, כל שיעור במחיר של 65 ש"ח. סה"כ 260 ש"ח לקורס כולו ברכישה מראש. מחיר זה נמצא בדף האירוע ואין צורך בקוד קופון. 3. אפשר לקחת שני שיעורים במחיר קורס בודד, ובמידה ותחליטו להירשם לקורס כולו, תשלמו לפי מחיר הקורס בהנחה. לתשלום עבור הקורס כולו אחרי השתתפות בשני שיעורים, יש להוסיף את קוד הקופון: fullcourse2 4. אם טרם השתתפת באחד בשיעורים של "היסטוריה זה החיים - עדי שימרון", מגיע לך שיעור ניסיון ב-30 ש"ח בלבד! יש להוסיף את קוד הקופון: itry. הנחה זו תקפה פעם אחת בלבד לכל הקורסים והשיעורים.
מה אורך כל שיעור?


כל שיעור הוא בן שעה. סך הכל 6 שיעורים לקורס.
איפה ולמי את מעבירה את הקורסים?


הקורסים לקהל הרחב נערכים דרך הזום. אני גם מגיעה לארגונים ולאירועים - פיזית ווירטואלית. הקורסים מתאימים למגוון רחב של קהלים, ואני יודעת לעבוד עם כולם. צרו איתי קשר ונדבר.
מה אורך כל קורס?


כל קורס מורכב מ-6 שיעורים. אם אתם רוצים להזמין אליכם סדרה שלמה (בניגוד להשתתפות בקורסים הפתוחים), אפשר להתאים את אורך הסדרה לצרכיכם.
כמה אנשים יש בכל קורס?


מספר המשתתפים בכל קבוצה מוגבל ל-15 אנשים. המטרה היא לתת לכל אחת ואחד הזדמנות להשתתף ולקחת חלק, וליצור היכרות בין כולם ואיתי. לכן אני שומרת על מספר מוגבל של משתתפות ומשתתפים.
מה אם אני רוצה לבטל?


אין בעיה (למרות שחבל להפסיד : ) אפשר לבטל תוך 14 יום מביצוע ההזמנה, או מהרגע שבו קיבלת אישור למייל (לפי המאוחר מביניהם) - ולפחות שני ימי עבודה לפני השיעור. הביטול נעשה דרך האתר שממנו הוזמנו הכרטיסים.